Naujienos

Antrus metus iš eilės karatistai vasarą palydėjo stovyklaudami. Kaip ir pernai Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO treneriai Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus parašė ir įgyvendino Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projektą „Vasara su karate“. Šio ir Šiaulių rajono savivaldybės sporto paramos projektų pagalba karatistams pavyksta praleisti vasarą aktyviai sportuojant.

Birželio 28-29 dienomis Prahoje (Čekija) vyko Europos kiokušin karatė U16, U18, U20 čempionatas. Šiame čempionate puikiai sekėsi nuvykusiems kuršėniškiams Gvidui Rimkui ir Lukui Neimantui. Abu iškovojo sidabro medalius.

Birželio 23 d. (sekmadienį) į Švyturio areną susirinko beveik 1300 karatė sportininkų iš 8 šalių dalyvauti Baltijos taurės „Vilties kova 2019“ varžybose. Pačios masiškiausios karatė varžybos yra išskirtinės tuo, kad visi jose dalyvaujantys sportininkai yra prizininkai, o renginio idėja vienytis kovai su onkologinėmis ligomis. Šio renginio surenkama dalyvio mokesčio dalis skiriama paremti Šv. Prancičkaus onkologijos centrą. Renginio globėjas brolis Benediktas.

Birželio 1 dieną Kuršėnų kyokushin karatė klubas „DAO“ įvykdė Šiaulių rajono savivaldybės sporto paramos projektą – „Kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas“. Jau antrus metus iš eilės vykstantis projektas pritraukė virš 70 žmonių, kurie norėjo aktyviai praleisti savaitgalį su Dao klubu.

Go to top