Rugsėjo 30 d. Kauno sporto halėje vyko net dvi kiokušin karatė varžybos. Į kurias susirinko virš 450 dalyvių ne tik iš daugumos Lietuvos karatė klubų, bet ir svečiai iš Latvijos ir Lenkijos.


     Nuo ryto prasidėjo „Kaunas Open 2017“ tarptautinis turnyras. Šiame turnyre dalyvavo 13 „Kuršėnų Kyokushin karate klubo Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkų. Iš jų daugiau nei puse (7), tapo savo kategorijų čempionais: Miglė Misiulytė, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Kajus Jonaitis, Tomas Mituzas, Vakaris Kaveckas ir Lukas Neimantas. Po du sportininkus tapo vicečempionais: Kristijonas Pocius, Gabrielius Tinteris ir trečių vietų laimėtojais Silvijus Žemeckas ir Kornelijus Kaveckas.
     Po pietų, halėje, rinkosi sportininkai į „Lietuvos sporto vilčių žaidynių“ finalines varžybas. Vieninteliam dalyvavusiam Šiaulių rajono atstovui Mindaugui Lidžiui nepavyko laimėti ketvirtfinalio kovos ir toliau konkuruoti dėl medalių.
     Visos laimėtos ir pralaimėtos kovos sportininkams buvo naudingos pamokos ir nuteikė optimistiškai būsimiems startams ateinančiais metais.