2017 metų spalio 7 dieną startavo pirmas iš trijų Vilniaus karatė lygos (VKL) etapas. Turnyrą organizuoja Vilniaus miesto kiokušin karatė klubai. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais svečių teisėmis turnyre pakviesti dalyvauti „Kuršėnų kyokushin karate klubo DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai.

Į turnyrą nuvyko 21 sportininkas. Dauguma jų dalyvavo dvejose rungtyse: „Kata“ – nekontaktinės kovos ir „Kumite“ kontaktinės kovos. Abiejose rungtyse kuršėniškiams sekėsi puikiai ir iškovojo trečią komandinę vietą.
Kata – 3 vietos: Rokas Jankauskis, Miglė Misiulytė, Tomas Mituzas, Lukas Neimantas, Raigardas Salyga ir Gražvydas Tinteris. 2 vieta: Nojus Grikštas. 1 vietos: Titas Černiauskas ir Kajus Jonaitis.


Kumite – 3 vietos: Lukas Ališauskas, Rokas Jankauskis, Kornelijus Kaveckas, Miglė Misiulytė, Tomas Mituzas, Raigardas Salyga, Gabrielius Tinteris ir Gražvydas Tinteris. 2 vietos: Augustinas Dvarionas, Jokūbas Jonaitis ir Mindaugas Lidys. 1 vietos: Titas Černiauskas, Heilė Glodenytė, Nojus Grikštas, Kajus Jonaitis, Teodora Kaveckaitė ir Lukas Neimantas.
Turnyras įdomus ir motyvuoja tuo, kad, per visus mokslo metus vyksta 3 etapai. O sezono pabaigoje susumuoti taškai nulemia sportininkus prizininkus ir komandas nugalėtojas. Kuršėniškius paruošė ir į varžybas nuvežė Valdemaras Mitkus.