Šių metų lapkričio 4 dieną Kėdainių arenoje susirinko virš 700 sportininkų dalyvauti Lietuvos Kiokušin karatė moksleivių taurės finalinėse varžybose. Šiose varžybose buvo išaiškinti ne tik pajėgiausi vaikų, jaunučių ir jaunių sportininkai, bet ir stipriausi klubai – komandos.

Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad iš 43 dalyvavusiųjų Kuršėnų sporto mokyklos ir DAO klubo komanda užėmė net 5-tą vietą. Tokį rezultatą pavyko pasiekti 18-kai į varžybas nuvykusių Valdemaro Mitkaus auklėtinių, iš kurių net 10 tapo prizininkais: 3 vietas iškovojo: Tomas Mituzas ir Kristijonas Pocius. 2 vietas: Miglė Misiulytė ir Mindaugas Lidys. Čempionais tapo šeši sportininkai: Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Vakaris Kaveckas, Gvidas Rimkus ir Geraldas Dvarionas.