2017 metų lapkričio 18 dieną, Klaipėdoje vyko tradicinėmis tapusios Vakarų taurės varžybos. Šias varžybas jau daugelį metų organizuoja Klaipėdos kiokušin karatė sporto klubas „Okinava“ (vadovė Diana Mačiūtė). Varžybose dalyvavo 7 klubai. Jėgas išbandė visų amžiaus kategorijų sportininkai nuo vaikų iki suaugusių dviejose rungtyse: „Kata“ – nekontaktinės kovos, ir „Kumite“ – kontaktinės kovos.

Varžybų nuostatus atitiko ir jose dalyvavo 15-ka kuršėniškių. Visi rungėsi abiejose rungtyse, kata ir kumite. Sportininkų iškovoti asmeniniai rezultatai:
Kata rungtis, 3 vietos: Julius Simonovičius, Raigardas Salyga, Teodora Kaveckaitė, Rokas Jankauskis, Gvidas Rimkus, Gražvydas Tinteris; 2 vieta: Lukas Neimantas ir čempionu tapo Ignas Kybartas.

Kumite rungtis: 3 vietos: Teodora Kaveckaitė, Silvijus Žemeckas, Kristijonas Pocius ir Gražvydas Tinteris. 2 vieta Vakaris Kaveckas ir čempionais tapo Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Raigardas Salyga, Kajus Jonaitis, Gvidas Rimkus ir Ignas Kybartas.

Trenerio Valdemaro Mitkaus strategija – visiems sportininkams dalyvauti abiejose rungtyse pasiteisino. Susumavus visus asmeninius rezultatus buvo paskelbtos komandos prizininkės. Tarp jų „DAO“ komanda džiaugėsi iškovojusi 2-ą vietą. 3-ią vietą iškovojo Šiaulių „Tori“ klubas ir 1-ma vieta džiaugėsi šeimininkai „Okinava“ komanda.