2017 metų lapkričio 25 dieną Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykloje vyko Kuršėnų Kyokushin karatė taurės varžybos. Į Kuršėniškių organizuojamą turnyrą atvyko dalyvauti virš šimto dalyvių iš keturių svečių klubų: „Argus“ – Panevėžys, „Ippon“ – Vilnius, „Tori“ – Šiauliai ir „Jurbarko-kumite“.


Varžybose dalyvavo 7-14 metų vaikai ir jaunučiai, kurie buvo suskirstyti į 14 kategorijų. Iš jų 7-iose nugalėtojais tapo kuršėniškiai (Teodora Kaveckaitė, Titas Černiauskas, Vakaris Kaveckas, Julius Simonovičius, Tomas Mituzas, Rimkus Gvidas ir Lukas Neimantas), 5-iose kategorijose nugalėtojai buvo iš Vilniaus „Ippon“ klubo (Eva Lazurkevičiūtė, Dorniak Rafal, Ernestas Pašakarnis, Ervinas Juškelis, Nikita Oleinikov) ir po 1 iš Šiaulių „Tori“ (Šiuipytė Sofija) ir „Jurbarko-kumite“ (Kaubrys Ąžuolas).
Varžybos buvo suorganizuotos puikiai, to nebūtų pavykę padaryti be gerai dirbusios „Kuršėnų Kyokushin karate klubo Dao“ komandos ir atvykusių teisėjų. Turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, kuriuos parūpino Kuršėnų sporto mokykla. Šiuo renginiu karate klubas Dao užbaigė 2017 metų Šiaulių rajono savivaldybės projektą „Sportuok Kyokushin karate ir lavink savo kūną bei dvasią“.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir svečiams, tikimės pamatyti visus ir kitais metais.