2018 m. sausio 27 dieną Lenkijos Rzeszów mieste vyko „Carpathia cup 2018“ Kiokušin karatė varžybos. Į varžybas susirinko netoli 600 dalyvių iš įvairių Europos šalių. Kaupti tarptautinės varžybų patirties į jas nuvyko ir 10 kuršėniškių, Valdemaro Mitkaus auklėtinių.

Varžybos buvo labai konkurencingos ir norint užsitikrinti prizinę vietą reikėjo ne mažai pasistengti. Kai kuriems kovotojams laimėjus net po 2 kovas nepavyko peržengti pusfinalio slenksčio ir liko be apdovanojimų: Mėta Salygaitė, Nojus Grikštas, Raigardas Salyga ir Kristijonas Pocius. Trečias vietas iškovojo Kajus Jonaitis ir Gvidas Rimkus. Vicečempionu tapo Domantas Pekštys. O pirmas vietas užtikrintai laimėjo net 3 kuršėniškiai: Titas Černiauskas, Julius Simonovičius ir Tomas Mituzas. Šiomis varžybomis prasidėjo pasirengimo Lietuvos čempionatų etapas, kuriame tikėtini dar geresni sportininkų iš Kuršėnų pasiekimai.