Kovo 25 dieną Vilniaus Kiokušin karatė klubas „Ippon“ organizavo tarptautinį karatė turnyrą „Ippon-cup 2018“. Į šias varžybas buvo sukviesta 18 Lietuvos ir Latvijos kiokušin karatė klubų, kurie atvežė virš 800 įvairaus amžiaus dalyvių.

Viename iš masiškiausių Lietuvoje organizuojamų turnyrų puikiai sekėsi 33 nuvykusiems „Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkams. Jie iškovojo net 20 prizinių vietų. 3 Vietas užėmė: Augustinas Dvarionas, Urtė Gedaminskaitė, Kristupas Gedaminskas, Dilanas Glazauskas, Jokūbas Jonaitis Lukas Neimantas ir Justas Norvilis. Antras vietas iškovojo: Geraldas Dvarionas, Nojus Grikštas, Kajus Jonaitis, Šarūnas Neverdauskas ir Gvidas Rimkus. Turnyro nugalėtojais tapo net 8 kuršėniškiai: Titas Černiauskas, Teodora Kaveckaitė, Tomas Mituzas, Domantas Pekštys, Mėta Salygaitė, Julius Simonovičius, Jonas Spuris ir Gabija Vitkevičiūtė.
     Pasiekti rezultatai nulėmė, jog turnyre komanda užėmė trečią vietą. Antri liko šeimininkai turėję 126 dalyvius, o pirmi Klaipėdos „Shodan“ atvežę net 400 dalyvių. Suorganizuotos varžybos buvo, ne tik puiki treniruotė prieš būsimą Lietuvos vaikų čempionatą, kuris vyks balandžio 21 dieną Kėdainiuose, bet ir gera patirtis pirmą kartą dalyvavusiems vaikams.