Gruodžio 8 dieną Verbūnų mokyklos sporto salėje susirinko virš 120 karatistų ir panašiai tiek pat teisėjų, trenerių, tėvelių ir neabejingų šiai sporto šakai. Į svečius atvyko net 9 klubai „Argus“ Panevėžys, „Ippon“ Vilnius, Jurbarko „Kumite“„Kaminaris“ Mažeikiai, Okinava Klaipėda, „Osu“ Kaunas, „Seiken“ Kaunas, „Shori“ Kaunas ir „Tori“ Šiauliai.

Kuršėnų kiokušin karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos organizuojamose varžybose 7-15 metų vaikai kovojo ne tik dėl asmeninių prizų, bet ir dėl komandinės Kuršėnų taurės. Komandinė 1 vietos taurė liko kuršėniškių rankose. Prie jos iškovojimo labiausiai prisidėjo 13 čempionais tapusių sportininkų: Gabija Vitkevičiūtė, Urtė Gedaminskaitė, Patricija Leščinskaitė, Mėta Salygaitė, Teodora Kaveckaitė, Augustinas Dvarionas, Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Vakaris Kaveckas, Julius Simonovičius, Gvidas Rimkus, Tomas Mituzas ir Lukas Neimantas. Antras vietas iškovojo 7 sportininkai: Danielė Glazauskaitė, Jonas Spuris, Šarūnas Neverdauskas, Nojus Grikštas, Silvijus Žemeckas, Kristijonas Pocius, Geraldas Dvarionas ir bronzos spalvos medaliais puošėsi 8 sportininkai: Ieva Pieškutė, Aronas Pranauskas, Joris Barista, Kristupas Gedaminskas, Gražvydas Tinteris, Raigardas Salyga, Domantas Pekštys ir Lukas Ališauskas. 2-ąją komandinę vietą iškovojo Klaipėdos klubas „Okinava“, o trečiąją Vilniaus klubas „Ippon“.